Brak pluginu Flash

Nasza firma jest firmą rodzinną istniejącą od 1990 roku. Od momentu założenia do chwili obecnej cały czas staraliśmy się podnosić jakość naszych produktów tak, aby spełniały one rosnące wymagania klientów. Po dwudziestu latach doświadczenia w produkcji mebli i ciągłego rozwoju firmy postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o fronty MDF.

 

01Fronty MDF są obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów używanych do produkcji mebli kuchennych.
Ich najważniejszą zaletą jest bardzo szeroki wybór rodzajów frezowań, bogata kolorystyka oraz przystępna cena. Wychodząc na przeciw aktualnym trendom i wymaganiom naszych klientów stworzyliśmy kolekcję frontów składającą się z około 130 wzorów i 85 kolorów, w której każdy znajdzie produkt spełniający swoje oczekiwania od kuchni w stylu nowoczesnym po klasyczne wnętrza. Istnieje możliwość wykonania dowolnego nietypowego frezowania lub kształtu po dostarczeniu dokumentacji technicznej, co pozwala tworzyć własneunikalne kompozycje.

 

Od początku naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na najwyższą jakość naszych produktów i zadowolenie naszych klientów, dlatego też wdrażaniu i dopracowaniu technologii produkcji frontów poświęciliśmy bardzo dużo uwagi. Niemożliwe jest uzyskanie wysokiej jakości produktów 2bez odpowiedniego parku maszynowego spełniającego najwyższe wymagania. Dlatego też dostawców maszyn wybraliśmy ze światowej czołówki producentów takich urządzeń. Produkcję oparto na maszynach i narzędziach firm - SCM, WEMHONER, SCHUKO, KAESER, ORWAK, KRAUTZBERGER, AKE, SCRM.
Firmy te produkują maszyny przemysłowe gwarantujące pełną powtarzalność produkcji, dużą elastyczność i najwyższej jakości produkt finalny. Materiały używane do produkcji pochodzą od renomowanych dostawców między innymi - HENKEL, RENOLIT, KLOCKNER PENTAPLAST, HORNSCHUCH, LG, RIKEN, KASEI, GISLAVED, ALFATHERM, COVA, GLUNZ, FINSA, KRONOPOL, SONAE INDUSTRIA. Efektywna współpraca
z wyżej wymienionymi partnerami handlowymi pozwoliła nam uzyskać produkt najwyższej jakości.

 

3Proces produkcji frontów MDF rozpoczyna się od frezowania poszczególnych formatek na centrum obróbczym do nestingu firmy SCM z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem w celu wyeliminowania możliwości uszkodzenia frontu. Zaawansowany program komputerowy tworzy listy i rozkłada formatki na całym arkuszu płyty mdf w sposób zapewniający minimalny odpad niewykorzystanego materiału. Następnym etapem produkcji jest naklejanie etykiet zawierających wszystkie niezbędne informacje o konkretnym froncie takie jak - odbiorca, typ frezowania, liczba sztuk, kierunek usłojenia, kolor w jakim ma być oklejony front. W dalszym etapie fronty są szlifowane i czyszczone z pyłu powstającego w procesie frezowania i transportowane do komory lakierniczej w celu nałożenia kleju. Następnie formatki układa się na stole prasy próżniowej firmy WEMHONER wyposażonej w system automatycznych pinów, które eliminują konieczność stosowania podkładów i znacznie przyspieszają proces produkcji. 4Wszystkie fronty oklejamy z wykorzystaniem membrany, która gwarantuje prawidłowe doklejenie folii i znacznie zwiększa wytrzymałość spoiny klejowej  na temperaturę. Po procesie klejenia fronty są wycinane, czyszczone i dokładnie sprawdzane pod względem jakości tak aby mieć pewność, że nasze produkty docierają do klientów w idealnym stanie.
Mamy nadzieję iż nasze zaangażowanie, bogata oferta
i najwyższa jakość produktów, zaspokoi Państwa potrzeby
i w krótkim czasie zostaniecie naszymi stałymi klientami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Z poważaniem.
Radosław Guza
 

 

Jesteśmy beneficjentami programów unijnych

pr_reg   mazowsze    ue